Wynajem i Reklama

WYNAJEM
Z uwagi na duże zainteresowanie związane z organizowaniem wydarzeń na zamku Dybów prezentujemy Państwu naszą ofertę wynajmu obiektu.

 

Jeśli są Państwo organizatorami akcji społecznych i charytatywnych, prosimy o indywidualny kontakt w celu wyceny zamówienia i dostosowania go do Państwa oczekiwań.


Udostępniamy miejsce na ognisko położone przed zamkiem, zapewniamy także szpikulce na kiełbaski, drewno oraz miejsca do siedzenia.
Cena za pierwszą godzinę: 80 zł | Cena za każdą kolejną godzinę: 40 zł
Przy wynajmie na cztery godziny – piąta gratis: 200 zł | Cena za dobę: 400 zł
Istnieje także możliwość przygotowania przez nas jedzenia na ognisko (kiełbaski, bułki, przyprawy) w cenie 10 zł za porcję.

Zakres wynajmu obejmuje cały dziedziniec zamkowy z dostępem do prądu (dodatkowo płatny wg zużycia), przenośnych toalet, zadaszeń, wiat oraz miejsc do siedzenia dla 80 osób.
Ceny wynajmu dziedzińca ustalamy indywidualnie. Istnieje możliwość rozpalenia ogniska na dziedzińcu.

W zakresie oferujemy: dostęp do prądu (dodatkowo płatny wg zużycia) oraz toalet przenośnych. Polana posiada miejsce na ognisko.
Cena za pierwszą godzinę: 200 zł | Cena za każdą kolejną godzinę: 50 zł
Przy wynajmie na cztery godziny piąta gratis: 350 zł | Cena za dobę: 700 zł

Zakres wynajmu obejmuje wykorzystanie polany, dziedzińca wraz z niezbędną infrastrukturą: toalety przenośne, zadaszenia i wiaty, ławki i stoły piknikowe, dostęp do prądu (dodatkowo płatny wg zużycia) wraz z możliwością zorganizowania ogniska (zapewniamy akcesoria oraz opał). Ceny wynajmu zamku ustalamy indywidualnie.

Dzięki współpracy z naszym partnerem, SPES Medieval Market, mamy możliwość zaoferowania Państwu wynajem średniowiecznych strojów i akcesoriów, takich jak meble, akcesoria kuchenne, biżuteria, artykuły życia codziennego. Mogą one służyć zarówno w trakcie Państwa imprez na Zamku, jak również przy innych wydarzeniach w dowolnej lokalizacji.

W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt telefoniczny: +48 605 309 768 lub e-mailowy: info@medieval-market.com
Więcej informacji na stronie: https://www.medieval-market.com/pl/wynajm.php

Chcesz się zareklamować? Pragniesz być widoczny? Jeśli chcesz, by Twoja firma lub działanie były widoczne, napisz do nas – jesteśmy w stanie zaoferować nawet reklamę całoroczną!

Oferujemy:
→ Reklamę w postaci flag z logo Twojej firmy powiewających na zamku,
→ Tarcze z logo Twojej firmy, które będą towarzyszyć wydarzeniom organizowanym na zamku,
→ Reklamę w postaci flag i banerów na łodziach flisaczych – bardzo dobrze widoczne z perspektywy Bulwaru Filadelfijskiego, jednego z ulubionych miejsc wypoczynku Torunian,
→ Reklamę stoisk promocyjnych w trakcie wydarzeń kulturalnych organizowanych na zamku Dybów,
→ Logotypy i reklamy w materiałach promocyjnych Fundacji „Zamek Dybów i Gród Nieszawa” i/lub Gildii Przygód,
→ Reklamy w mediach społecznościowych – profil Fundacji (ponad 3000 polubień), profil Toruń w przeszłości (ponad15000 polubień),
→ Reklamę na stronie internetowej Fundacji „Zamek Dybów i Gród Nieszawa” i/lub Gildii Przygód,
→ Reklamę ustną podczas wydarzeń organizowanych przez Fundację „Zamek Dybów i Gród Nieszawa” i/lub Gildię Przygód.

Skontaktuj się z nami! Razem ustalimy szczegóły.
Tel: 575-145-800
E-mail: info@gildiaprzygod.pl