Urodzinki

Czy chcesz, żeby Twoja pociecha miała niesamowitą imprezę urodzinową? Chcesz zapewnić swojemu dziecku niezapomniane wrażenia i sprawić, że zapamięta to wydarzenie do końca życia? Przy czym na rynku nie możesz znaleźć oferty spełniającej Twoje wysokie wymagania i zwyczajnie „wieją nudą”? Spokojnie, obiecujemy, że zrobimy wszystko, aby Twoje pociechy poczuły się jak średniowieczne księżniczki i książęta. Przenieście się razem z nami w świat rycerzy, legend i tajemnic i pozwól się zaskoczyć nietypowym podejściem do święta Twojego dziecka. Zapewnimy moc atrakcji, które zajmą gości na długie godziny.
Dzięki wspólnej zabawie będziecie mogli doświadczyć niesamowitej atmosfery Zamku Dybów, „dotknąć” historii i spędzić aktywnie czas wśród rozrywek takich jak:

 •  pokazy walk rycerskich
 •  pokazy hakownicze
 •  szkółka rycerska
 •  podchody
 •  gry i zabawy plebejskie
 •  przebieralnia średniowieczna
 •  ognisko z kiełbaskami
 •  i wiele, wiele więcej atrakcji!

Z myślą o rodzicach przygotowaliśmy trzy pakiety, które odzwierciedlają co Gildia Przygód może zaoferować małym damom i rycerzom:

  •  Pakiet Giermek/Dwórka
  •  Pakiet Rycerz/Dama
  •  Pakiet Książę/Księżniczka

Pakiet Giermek/Dwórka

2,5 h. Dobra zabawa czeka na Twoje dziecko! Pakiet „Giermek/Dwórka” jest przeznaczony dla wszystkich tych, którzy chcą zapamiętać np. swoje urodziny na długo. Impreza rozpocznie się od odświętnego przyodziania solenizanta/solenizantki w specjalne szaty oraz zasiądzie na specjalnie skonstruowany dla niego/niej tronie. Dla uczestników eventu zorganizowany będzie poczęstunek i napoje. Gości przywita rycerz, który następnie opowie o swoim rzemiośle i uzbrojeniu. Głównym punktem imprezy będzie przygotowana szkółka rycerska, gdzie młodzi adepci będą mogli nauczyć się strzelać z łuku i walczyć ze sobą bezpieczną bronią. Będą mogli również zagrać w gry plebejskie, takie jak Narty Króla Bolka, wala ślepców czy wyzwanie miecza. W czasie trwania „urodzinek” otwarta będzie przebieralnia strojów i akcesoriów średniowiecznych. Imprezę zakończy ognisko z kiełbaskami.

347 zł + 20 zł

Pakiet Rycerz/Dama

3,5 h. Pomóż swojemu podopiecznemu pokonać smoka i uratować księżniczkę lub pozwól naszemu rycerzowi zaimponować swojej małej damie! Jeżeli chcesz zapewnić swojemu dziecku moc atrakcji przy czym zasiać w nim ziarenko pasji do historii, to powinieneś zdecydować się na pakiet „Rycerz/Dama”. Przygotujemy dla jubilata/jubilatki specjalne insygnia oraz tron, na którym zasiądzie w otoczeniu swoich gości. Dla wszystkich uczestników zabawy uszykowane będą przekąski słodkie i słone oraz napoje. Właściwą część eventu rozpocznie rycerz, który przywita dzieci i opowie im o swoim życiu i pokaże z czego składa się jego uzbrojenie. Na koniec tej krótkiej pogawędki stoczy pojedynek na miecze z innym rycerzem. W szkółce rycerskiej, która zostanie specjalnie przygotowana dla biesiadników, uczestnicy „urodzinek” nauczą się jak strzela się z łuku, będą móc powalczyć bezpieczną bronią, a także wziąć udział w zabawach plebejskich (Narty Króla Bolka, walka ślepców, wyzwanie miecza). Możliwe będzie również rozegranie mini-gry terenowej o temacie historycznym. Przez całą czas dostępna będzie przebieralnia strojów i akcesoriów średniowiecznych. Na zakończenie imprezy zorganizowane będzie ognisko z kiełbaskami.

647 zł + 40 zł

Pakiet Książę/Księżniczka

5,5-6 h. Otwórz swoim pociechom bramę do niezwykłej przygody! Dzięki Twojej inicjatywie możemy stworzyć dla Twoich dzieci fantastyczną rozrywkę. Wystarczy, że zdecydujesz się na pakiet „Książę/Księżniczka”, a zorganizujemy np. niezapomniane urodziny w średniowiecznym klimacie. Solenizant/solenizantka zostaną odziani w specjalny książęcy strój, otrzymają insygnia władzy i wygodny tron. Rycerz otworzy imprezę, opowie o swoim rzemiośle, ciężkim życiu wojaka, zaprezentuje swoje uzbrojenie i stoczy pojedynek na śmierć i życie z drugim rycerzem. Dla gości przygotowane będą słodkie i słone przekąski, napoje oraz owoce. Kiedy szczęki broni ucichną dzieciom zaprezentują się artylerzyści, którzy oddadzą salwę z hakownicy i opowiedzą o średniowiecznej broni palnej. Na imprezie pojawi się także błazen, który zabawi uczestników swoimi umiejętnościami i żonglerskimi sztuczkami. W trakcie „urodzinek” będzie można wziąć udział w godzinnym rejsie łodzią flisaczą po Wiśle. Dostępna będzie szkoła rycerska, gdzie podopieczni będą mogli sprawdzić się w strzelaniu z łuku, walce bezpieczną bronią oraz grach plebejskich, takich jak Narty Króla Bolka, walki ślepców czy wyzwanie miecza. Do wyboru będzie możliwość odbycia survivalowej wędrówki po okolicach Zamku Dybów lub nauka wybranego średniowiecznego rzemiosła. W trakcie kilkugodzinnej zabawy otwarta będzie przebieralnia strojów średniowiecznych, a na zakończenie imprezy zorganizowane zostanie ognisko z kiełbaskami.

Cena: 1297 zł + 60 zł