Oferta stała

Minimalna liczba osób przy stanowisku: 1
Minimalna liczba osób na rejs: 10

Zamek Dybów to nie tylko wydarzenia i imprezy. U nas zabawa trwa przez cały sezon! Jeśli dopadła Cię nuda, chcesz spróbować czegoś nowego i nieznanego lub po prostu odreagować po ciężkim dniu w pracy albo odpocząć na łonie natury – serdecznie zapraszamy do nas!

Wśród naszych murów znajdziesz nie tylko smak tajemnicy czy aromat dawnych wieków, ale także park rozrywki pełen przygód i atrakcji dla całej rodziny. Gwarantujemy, że nasza oferta pozwoli Ci odciąć się od codziennego stresu i spędzić aktywnie czas przy dobrej zabawie.

Nasze propozycje dostępne będą w ciągu tygodnia, od wtorku do niedzieli w godzinach 10:00-18:00 (z wyjątkiem dni zarezerwowanych na imprezy organizowane przez Fundację „Zamek Dybów i Gród Nieszawa” lub grupę zewnętrzną – szczegółowe kalendarium będzie dostępne na stronie www i Facebooku fundacji). Wśród atrakcji znajdą się:

  • szkoła rycerska
  • cech zamkowy
  • pogadanka o rzemiosłach (mini-lekcja historii)
  • oprowadzanie po Zamku Dybów
  • rejs łodzią flisaczą
  • przebieralnia historyczna
  • średniowieczne gry planszowe
  • kubb (tzw. szachy Wikingów)
  • i inne.

Wstęp na Zamek jest darmowy, ale aby korzystać z przygotowanych niespodzianek polecamy wybrać jedną z możliwości:

  • bilet jednorazowy
  • karnet normalny lub ulgowy
  • usługa przewodnicka
  • zajęcia indywidualne.

UWAGA! Na stanowisku Fundacji „Zamek Dybów i Gród Nieszawa” będzie można nabyć lub samemu wykonać pamiątki związane z Zamkiem Dybów.

Bilety jednorazowe

Stanowisko łucznicze

Wybierz stanowisko łucznicze i sprawdź się jako strzelec. Będziesz miał do dyspozycji 6 strzałów, a nasz instruktor powie i pokaże Ci jak łatwo trafić do celu.

Cena: 5 zł


Stanowisko rzutowe

Na stanowisku rzutowym będziesz mógł wykonać 6 rzutów toporem i włócznią. Sprawdź się aż w dwóch konkurencjach naraz!

Cena: 5 zł


Stanowisko bezpiecznej broni

Jeżeli zawsze chciałeś spróbować powalczyć mieczem, to teraz będziesz miał idealną ku temu sposobność. Pięciominutowa walka na stanowisku bezpiecznej broni z instruktorem lub innym zawodnikiem na pewno spełni Twoje oczekiwania.

Cena: 5 zł


Przebieralnia

Skorzystaj z przebieralni strojów i akcesoriów średniowiecznych i stań się na jeden dzień kimś zupełnie innym. Wśród przygotowanych ubiorów znajdą się przebrania dworzan i mieszczan, służby dworskiej, sędziego czy duchownego.

Cena: 5 zł

Karnety

Karnet „MAŁY”

Jeżeli chcesz spędzić trochę więcej czasu na naszych stanowiskach, to wybierz jeden spośród naszych karnetów. Karnet „MAŁY” uprawnia do 3-krotnego korzystania z atrakcji bojowych (stanowisko bezpiecznej broni, stanowisko rzutowe, stanowisko łucznicze) lub przebieralni strojów historycznych, gratis korzystanie z gier średniowiecznych i kubb bez limitu czasowego.

Cena: 15 zł (ulgowy 12 zł)


Karnet „ŚREDNI”

Wybór karnetu „ŚREDNIEGO” jest idealną opcją dla tych, którzy zasmakowali w naszych atrakcjach i mają ochotę pobawić się z nami dłużej. Uprawnia on do 6-krotnego korzystania z atrakcji bojowych (stanowisko bezpiecznej broni, stanowisko rzutowe, stanowisko łucznicze), gratis korzystanie z przebieralni strojów historycznych, kubb i gier planszowych bez limitu czasowego.

Cena: 30 zł (ulgowy 24 zł)


Karnet „DUŻY”

Jeśli podobają Ci się nasze atrakcje, masz wolny dzień i lubisz spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu, to karnet „DUŻY” jest dla Ciebie jak znalazł. Uprawnia on do 12-krotnego korzystania z atrakcji bojowych (stanowisko bezpiecznej broni, stanowisko rzutowe, stanowisko łucznicze), gratis historyczna przebieralnia strojów i akcesoriów, szachy Wikingów i średniowieczne gry planszowe bez limitu czasowego.

Cena: 60 zł (ulgowy 50 zł)

Oferta indywidualna

Samodzielny wynajem łodzi – rejs krótki

Jeśli masz tylko godzinę czasu i 10-osobową grupę przyjaciół, to możesz wykorzystać okazję i wynająć jedną z naszych flisaczych łodzi na krótki rejs po Wiśle.

Cena: 239 zł


Samodzielny wynajem łodzi – rejs średni

Zastanawiasz się jak przyjemnie spędzić czas ze swoimi co najmniej 10 przyjaciółmi? Wynajmij naszą drewnianą łódź i popłyńcie w 2 godzinny rejs po Wiśle.

Cena: 470 zł


Samodzielny wynajem łodzi – rejs długi

Chcesz poznać okolice Torunia trochę lepiej? A może jesteś ciekawy jak wyglądają zabytki z perspektywy Wisły? Mamy świetną opcję dla Ciebie i Twojej 10 osobowej grupy – 4 godzinny rejs drewnianą łodzią flisaczą.

Cena: 849 zł


Samodzielny wynajem łodzi – rejs całodzienny

Ty i Twoi znajomi uwielbiacie spędzać czas na łonie natury? Nie boicie się wody, a pływanie łodzią uważacie za relaksujące zajęcie? Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla prawdziwych wilków morskich – całodniowy rejs łodzią po Wiśle. Zaskocz swoich znajomych i zafunduj im niezwykłą podróż wzdłuż brzegów królowej polskich rzek. Twoja grupa musi liczyć maksymalnie 10 osób.

Cena: 1237 zł


Wykonanie pamiątkowej monety

Zbierasz pamiątki z odwiedzanych miejsc? A wiesz, że Zamek Dybów doczekał się własnej monety? Tak! Fundacja „Zamek Dybów i Gród Nieszawa” przygotowała gratkę dla wszystkich tych, którzy chcą się sprawdzić w wybijaniu monet. Pokarz na co Cię stać i uderz w stempel z całej siły.

Cena: 3 zł


Zajęcia indywidualne z instruktorem

Jeżeli chciałbyś nauczyć się strzelać z łuku, rzucać oszczepem lub toporem do celu lub spodobała Ci się walka bezpieczną bronią na tyle, że chcesz zająć się tym przez dłuższy czas – skorzystaj z oferty i pobierz godzinną lekcję indywidualną z jednym z naszych instruktorów. Wystarczy tylko kilka kroków by zacząć swoją podróż ku zawodowej obsłudze danego sprzętu! Cena obejmuje zajęcia na jednym stanowisku.

Cena: 60 zł (ulgowy 50 zł)


Oprowadzanie po Zamku

Interesujesz się historią i chciałbyś poznać trochę lepiej dzieje naszego Zamku? Wybierz 15 minutowy spacer po terenie zamkowym, a nie pożałujesz. Nasz przewodnik opowie Ci o losach „Dybosia” i zdradzi kilka ciekawostek i tajemnic, które skrywają te średniowieczne mury.

Cena: 15 zł


Opowieść o rzemiosłach

Fascynuje Cię przeszłość i chciałbyś na żywo poznać dawne, dzisiaj zapomniane, umiejętności? Spędź 15 minut z naszym instruktorem, który opowie Ci co nieco o interesującym Cię rzemiośle.

Cena: 15 zł