Imprezy okolicznościowe

Minimalna liczba osób: 10

Poszukujesz pomysłu lub miejsca dla zorganizowania imprezy okolicznościowej – urodzin, imienin, rocznicy ślubu, czy po prostu spotkania towarzyskiego? Zamek Dybów jest miejscem przeznaczonym właśnie do zaaranżowania wszelkiego rodzaju uroczystości. Możemy zagwarantować, że Twój pomysł zorganizujemy zgodnie z Twoim życzeniem. Profesjonalnie podchodzimy do każdego projektu, więc wystarczy, że skontaktujesz się z nami i przygotowania powierzysz naszym doświadczonym animatorom. Wśród atrakcji, które możemy zapewnić Twoim gościom znajdują się między innymi:

  • szkółka rycerska
  • pokazy rycerskie, katowskie i artyleryjskie
  • gry terenowe
  • rejsy flisacze
  • pokazy kuglarskie i błazeńskie
  • konkursy z nagrodami
  • oraz wiele innych!

Dla większego komfortu, abyś mógł łatwiej zadecydować o charakterze Twojej imprezy, zaprojektowaliśmy trzy pakiety zawierające wszystkie powyższe moduły:

  • Pakiet „Rycerski”
  • Pakiet „Książęcy”
  • Pakiet „Królewski”

Pakiety

Pakiet „Rycerski”

2,5 h. Podejmiemy Ciebie i Twoich gości po rycersku! Wybierając pakiet „Rycerski” możesz się spodziewać, że całą imprezę poprowadzi prawdziwy rycerz, który przywita gości, zaprezentuje swoje uzbrojenie i opowie o tym ciekawym rzemiośle. Następnie zaprosi uczestników wydarzenia do sprawdzenia swoich sił w typowych rycerskich sprawnościach, takich jak strzelanie z łuku, walka, rzut włócznią i toporem. W zależności od rodzaju imprezy osoba lub osoby obchodzące jubileusz otrzymają „insygnia” władzy i będą mogły podczas imprezy zasiąść na tronie. Podczas trwania imprezy działać będzie przebieralnia strojów historycznych. Zapewnione będzie nagłośnienie, a na koniec przygotowane zostanie ognisko z kiełbaskami. Jeżeli zaistnieje taka potrzeba, możemy przygotować stroje dla biesiadników.

Cena: 347 zł + 20 zł*


Pakiet „Książęcy”

4-5 h. Tylko u nas możesz poczuć się jak prawdziwy Książę, albo Księżniczka! Jeżeli chciałbyś sprawdzić jak to jest wcielić się w rolę jednej z najzamożniejszych osób w dawnych wiekach, to pakiet „Książęcy” jest przeznaczony dla Ciebie. Rozpoczęcie imprezy zainicjuje wystrzał z hakownicy, następnie pojawi się rycerz, który poprowadzi całe wydarzenie. Opowie o swoim fachu, zaprezentuje uzbrojenie, a następnie stoczy pojedynek z drugim rycerzem. Uczestnicy będą mogli zmierzyć się w dawnych konkurencjach, takich jak łucznictwo, rzuty toporem i włócznią oraz powalczyć ze sobą bezpieczną bronią. Książę otrzyma odpowiednie insygnia oraz zasiądzie na przygotowanym tronie. Podczas trwania imprezy działać będzie przebieralnia strojów historycznych. Zapewnione będzie nagłośnienie, a na koniec przygotowane zostanie ognisko z kiełbaskami. Jeżeli zaistnieje taka potrzeba, możemy przygotować stroje dla biesiadników.

Cena: 647 zł + 40 zł*


Pakiet „Królewski”

6 h. Przebierz się za króla lub królową i poprowadź orszak swoich gości ku niezapomnianej rozrywce! Jeśli masz trochę więcej czasu i chcesz zaskoczyć swoich bliskich wybierz pakiet „Królewski”. Twoją wyjątkową imprezę rozpocznie artylerzysta wystrzałem z hakownicy. Spod osłony dymu po wystrzale wyłoni się rycerz, który poprowadzi dalszą imprezę. Na początku wyjaśni jak wyglądało jego rzemiosło w ciągu wieków, zaprezentuje uzbrojenie, a następnie stoczy pojedynek na miecze i tarcze z drugim rycerzem. Dla Króla lub Królowej oprócz tronu przygotowane będą korona, berło i płaszcz. Wszystkich uczestników nasz rycerz zachęci do zwiedzania Zamku z przewodnikiem. Po krótkiej wycieczce goście będą mogli wziąć udział w grach i zabawach dla nich przygotowanych. Dostępny będzie tor łuczniczy, miejsce do walki bezpieczną bronią, a także stanowiska do rzutu toporem i włócznią. Do wyboru będzie historyczna gra terenowa lub rejs po Wiśle drewnianą łodzią. Podczas trwania imprezy będzie można skorzystać z naszej przebieralni dawnych strojów. Zapewnione będzie nagłośnienie, a na koniec – ognisko z kiełbaskami. Jeżeli zaistnieje taka potrzeba, możemy przygotować stroje dla biesiadników.

Cena: 1197 zł + 60 zł*


* CENA ZA DODATKOWĄ OSOBĘ POWYŻEJ 10 OSÓB.