Eventy i pokazy

Zamek Dybów to nie tylko miejsce zabytkowe. Jest to również przestrzeń idealna do zorganizowania imprezy dla Twojej firmy! Jeżeli planujesz zaskoczyć swoich klientów niecodzienną toruńską atrakcją, masz pomysł na ciekawe wydarzenie i chciałbyś aby odwiedziła je kompania rycerzy? W Gildii Przygód Twoje oczekiwania stają się rzeczywistością! Zaufaj naszemu doświadczeniu w organizowaniu i prowadzeniu pokazów, eventów, imprez dla firm, instytucji, samorządów, różnego typu organizacji czy osób prywatnych! W zależności od potrzeb, zorganizujemy je na Zamku Dybów lub w dowolnym wybranym przez Ciebie miejscu.

Możliwości są nieograniczone, dlatego możesz być pewny, że event lub pokaz dostosujemy do Twoich potrzeb! Do każdego zapytania podchodzimy indywidualnie, ponieważ zależy nam abyś pobyt na Zamku zapamiętał na długo!

Przykładowy pokaz

Czas trwania: do 6h. Zaproś nas do siebie! Organizujesz imprezę, ale nie masz pomysłu na wyjątkową atrakcję, która zaskoczy Twoich klientów lub współpracowników? Mamy dla Ciebie propozycję. Możemy rozstawić nasze stanowisko, które stylizowane jest na historyczny kram. Na stołach znajdzie się uzbrojenie i akcesoria średniowieczne. Dla wszystkich chętnych przygotujemy przebieralnię historyczną! Do dyspozycji będą również gry średniowieczne, które umilą czas oczekiwania na właściwe pokazy. Podczas wydarzenia nasi rycerze stoczą kilka pojedynków na różne rodzaje broni, opowiedzą o swoim uzbrojeniu, turniejach w przeszłości i życiu „średniowiecznego” zbrojnego. Ponadto zorganizujemy konkurs oraz szkołę rycerską (do wyboru stanowisko łucznicze lub bezpiecznej broni). Podczas lekcji na tym stanowisku uczestnicy poznają zasady posługiwania się łukiem lub mieczem.

Przykładowy event

Czas trwania: ok. 6 godzin (od południa do wieczora). Liczba uczestników – ok. 100 osób np. klientów firmy. Podejmij wyzwanie i wyrusz z nami ku niecodziennej przygodzie! Event rozpoczną nasi rycerze, którzy po przywitaniu gości, stoczą pojedynek. Podczas trwania imprezy dla uczestników dostępne będą liczne stanowiska, gdzie można będzie spróbować swoich sił w typowych rzemiosłach średniowiecznych. Przez cały czas trwania wydarzenia odbywać się będą pokazy: rycerski, artyleryjski, kuglarski i błazeński. Rycerze oprócz walki zaprezentują swój sprzęt oraz opowiedzą o losie prawdziwego rycerza. Strzelcy zamkowi zorganizują pokaz dawnej broni palnej, a kuglarze i błazen umilą pobyt na Zamku Dybów, podobnie jak specjalny zespół muzyczny. Ponadto zaprosimy Waszych gości do wzięcia udziału w konkursach i turnieju oraz wzięcia udziału w typowych konkurencjach i rozrywkach ludzi średniowiecza – grach i zabawach plebejskich. Do dyspozycji będzie catering, zaplecze sanitarne, zadaszenie, stoły piknikowe, stanowiska łucznicze, bezpiecznej broni i rzutowe a także oprawa akustyczna i przebieralnia strojów i akcesoriów historycznych.